Sveikiname

 

Miela  ponia Irena ,

Gražaus  Jūsų jubiliejaus proga tariu Jums kelis žodžius, kurie visada buvo mano širdyje.

       Visi prisimename  Jus, kaip amžinąją mūsų vadę, mūsų kanclerę vadovavusia Draugijai nuo steigiamojo dokumento pasirašymo, „tempėte“ ją,  kai buvo labai sunku, kuomet kiti vadai matavosi frakus ir rūpinosi savo išoriniu blizgesiu, Jūs atlikdavote visus sunkiausius darbus ir dažniausiai likdavote šešėlyje. Tik Jums palikus savo postą, mes supratome, kiek daug sunkaus ir nematomo darbo Jūs darėte tam, kad mūsų Draugija gyvuotų ir kad mes turėtume galimybę bendrauti tarpusavyje.

        Asmeniškai esu Jums dėkingas, kad Jūs iš manęs, „socialistinio“ jaunuolio, atėjusio į Draugiją ir neturėjusio jokio supratimo kas yra bajoras , suformavote mane tokį koks esu dabar ir įskiepijote pagrindinius mūsų organizacijos šūkio reikalavimus.

Savo ir Draugijos bajorų vardu linkiu Jums daug sveikatos  ir tvirtybės. Mes Jūsų labai pasiilgstame ir dažnai prisimename tas smagias akimirkas praleistas drauge su Jumis.

 

Kauno apskrities bajorų draugijos bajorų vardu

Algirdas Prekeris

 

 

 Gerbiamieji bajorai,

2019 m. kovo 30 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose įvyko iškilminga šventė, skirta Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo  Gabrielės Petkevičaitės - Bitės atminimo medaliu "Tarnaukite Lietuvai" laureatams pagerbti. Prisimenant iškilią Gabrielės Petkevičaitės - Bitės asmenybę, jos vardu įsteigtas apdovanojimas skiriamas asmenims, nuoširdžiai dirbantiems valstybės labui, jos gerovei, puoselėjantiems tautinę savimonę, pilietiškumą. 2019 m. apdovanojimo laureatu už savanorystės kultūros sklaidą Lietuvoje tapo p. Dominikas Petras Akstinas - aktyvus Kauno apskrities bajorų draugijos bendruomenės narys.

Nuoširdžiai sveikiname!

 

Birželis 2024
Pr A T K P Š S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dabar svetainėje 7 svečių ir narių nėra

Kaunas Nobility Society

MŪSŲ KAUNO APSKRITIES BAJORŲ DRAUGIJA - tai asociacija vienijanti žmones, kurių protėviai buvo bajorai ir yra teisėta Lietuvos bajorystės paveldo perėmėja. Lietuvos bajorija, valdžiusi ir gynusi Lietuvos valstybę, susiformavo daugiau nei prieš 600 metų.

Siekiame populiarinti Lietuvos Karalystės, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės, Kauno krašto bajorijos istorinį paveldą ir tradicijas.
Savo aktyvioje veikloje diegiame teisingumo, garbės, orumo, kilnumo ir pareigos principus.

Svarbiausia pagarba ir meilė Lietuvos valstybei, tautai, jos istorijai, kalbai, kultūrai, šeimai, krikščioniškosioms vertybėms.

Esame atviri pasiūlymams prisijungti prie pilietinių akcijų, iniciatyvų ir renginių.

Jūs galite asociaciją paremti, visi reikalingi duomenys čia.

III-asis Lietuvos Statutas
(galiojęs 1588 - 1840)

 [Valstybė] [Organizacijos]

[Įm.:Gavyba Statyba Technika 

Finansai Apsauga Sveikata

Kelionės Nakvynė Reginiai

Žiniasklaida   Informatika]

[Mokslas:Institutai Universitetai

Kolegijos Gimnazijos Kita]

logotipas

Logotipo kodas/failas